OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO

30/08/2022 10:00

Szczegóły obwieszczenia:

OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Grzegorz Krukar w sprawie egzekucyjnej przeciwko:
Jan Zarzycki
59-700 Bolesławiec, Bolesławiec, ul. Jezierskiego 38/7
Emilia Zarzycka
59-700 Bolesławiec, Bolesławiec, ul. Jezierskiego 38/7

na podstawie art.945 § 2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-08-2022 o godz. 10:00 w miejscowości Bolesławiec zostanie dokonany opis i oszacowanie udziałów ułamkowych 3/4 części Jana Zarzyckiego oraz 1/4 części Emilii Zarzyckiej w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonego: 59-700 Bolesławiec, ul. Franciszka Salezego Jezierskiego 38/7, dla którego nie została założona księga wieczysta.
Lokal mieszkalny nr 7 położony jest na IV kondygnacji (IIIp.) pięciokondygnacyjnego bloku mieszkalnego, wzniesionego w latach 80-tych XX wieku, w technologii wielkiej płyty prefabrykowanych elementów żelbetowych i betonowych. Układ funkcjonalny mieszkania obejmuje dwa pokoje ( większy pokój posiada balkon), kuchnię, łazienkę z wc i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 52,00m2. Mieszkanie skrajne, o układzie dwustronnym, w pełni rozkładowym. Wyposażone jest w instalację: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania zasilaną z zewnętrznej sieci grzewczej.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.

Komornik Sądowy
Grzegorz Krukar