OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO

26/08/2022 10:00

Szczegóły obwieszczenia:

OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Grzegorz Krukar w sprawie egzekucyjnej przeciwko:
Robert Tas
59-700 Bolesławiec, Bolesławiec, ul. Jana Kilińskiego 9a/9
Mariusz Tas
59-700 Bolesławiec, Bolesławiec, ul. Jana Kilińskiego 9a/9

na podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-08-2022 o godz. 10:00 w miejscowości Bolesławiec zostanie dokonany opis i oszacowanie dwóch ułamkowych udziałów należących po 1/2 części do dłużników Mariusza Tas oraz Roberta Tas w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonym: 59-700 Bolesławiec, ul. Jana Kilińskiego 9 A/9 dla którego nie została założona księga wieczysta.
Lokal mieszkalny nr 9 położony jest na V kondygnacji (IVp.-ostatnie) pięciokondygnacyjnego bloku mieszkalnego, wzniesionego w latach 70-tych XX wieku, w technologii żelbetowej wielkiej płyty. Układ funkcjonalny mieszkania obejmuje trzy pokoje, kuchnię, łazienkę z wc i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 48,00 m2. Mieszkanie skrajne, o układzie dwustronnym, w pełni rozkładowym. Wyposażone jest w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania zasilaną z zewnętrznej sieci grzewczej.


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.

Komornik Sądowy
Grzegorz Krukar